KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13592387
nr 1359 2387
Elvi Tondén
(1886-1971), Sverige
Oljemålning, Stilleben. Signerad. Olja på duk, 20x33 cm
Elvi Tondén, svensk bildkonstnär född 1886, död 1971.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 9 november 2020
kl 19:24:25
9/11 19:19:25